RB.UA Telegram

Угода користувача інтернет-магазину RB.UAІнтернет-магазин RB.UA (далі Інтернет-магазин) з одного боку та замовник товарів (далі – Покупець) з іншого боку зобов'язуються дотримуватись умов цієї Угоди.

1. Дані користувача


1.1. Здійснюючи будь-які дії та/або оформляючи замовлення на сайті RB.UA Покупець погоджується з цими умовами.

1.2. Особисті дані Покупця не надаються третім особам, але зберігаються для надання послуги з продажу товарів, представлених на сайті. Інтернет магазин RB.UA залишає за собою право використовувати дану інформацію з маркетинговою метою (аналіз даних про продаж товарів, сегментація клієнтів, аналіз відвідуваності сайту, розсилання маркетингових повідомлень клієнтам).

1.3. Залишаючи особисті дані на сайті RB.UA, Покупець погоджується надати достовірну та точну інформацію про себе та свої контактні дані.

1.4. Покупець має право запросити, змінити чи видалити свої особисті дані. Для цього Покупцеві необхідно заявити відповідну вимогу, направивши її на відповідну контактну адресу, вказану на сайті, або зателефонувавши за вказаним у розділі Контакти, якщо іншого самостійного способу запиту, зміни або видалення персональних даних не передбачено технічними можливостями сайту.

2. Прийом та обробка замовлень


2.1. Замовлення приймаються за допомогою сайту RB.UA, а також за телефоном, вказаним на сайті.

2.2. Якщо замовлення зроблено за допомогою сайту в робочий час (понеділок-п'ятниця з 9.00-18.00), представник інтернет-магазину підтверджує оформлення замовлення протягом години. Якщо замовлення зроблено в неробочий час, у вихідні або святкові дні, представник інтернет-магазину зв'яжеться з Покупцем найближчим робочим часом.

2.3. Після розміщення замовлення Покупець отримує смс повідомлення на вказаний при замовленні мобільний номер телефона, що його замовлення прийняте автоматичною системою управління і незабаром з ним зв'яжеться представник Інтернет-магазину для оформлення замовлення, перевірки наявності товарів, що замовляються, та уточнення умов оплати та доставки.

2.4. Замовлення не вважається оформленим, якщо Покупець не пройшов етап підтвердження замовлення представнику Інтернет-магазину за телефоном (Покупець не відповідає на дзвінок, знаходиться поза зоною дії мережі).

3. Доставка та оплата


3.1 Умови оплати та доставки товарів Покупцю регламентуються розділом "Доставка та оплата".

3.2. Покупець розуміє про можливість виникнення ситуації, коли на доставку потрібно більше 3 робочих днів або доставка буде взагалі тимчасово неможлива. При цьому Інтернет магазин RB.UA не приймає на себе жодних зобов'язань щодо відшкодування будь-яких збитків Покупця, пов'язаних із невчасним постачанням замовлення. Якщо Покупця не влаштовують терміни постачання, він має право відмовитись від замовлення.

4. Видача чека


4.1. Разом із товаром Покупець отримує фіскальний чек та/або товарний чек.

5. Умови угоди


5.1. Інтернет магазин RB.UA залишає за собою право вносити зміни до умов цієї Угоди в односторонньому порядку.

5.2. Інтернет магазин RB.UA має надавати у вільному доступі для Покупця умови цієї Угоди на своєму сайті.

6. Відмова від відповідальності


Інтернет магазин RB.UA у будь-який час без повідомлення може вносити зміни до матеріалів та послуг, що надаються на цьому сайті, а також до згаданих у них продуктів та цін. Інтернет магазин за жодних обставин не несе відповідальності за будь-які збитки (включаючи, але не обмежуючись збитками від втрати прибутку, даних або від переривання ділової активності), що виник внаслідок використання, неможливості використання або результатів використання цього сайту.


Подарункові сертифікати
Сертификат Ray-Ban на 4000 грн.
Сертификат Ray-Ban на 5000 грн.
Сертификат Ray-Ban на 7000 грн.
Сертификат Ray-Ban на 10000 грн.
Оправи Ray-Ban | Угода користувача | Політика конфіденційності | Приймаємо до оплати

©2011—2024 | RB.UA — оригінальні сонцезахисні окуляри Ray-Ban (Рей Бен, Rayban) | Маєте запитання? Пишіть: mail@rb.ua
Робочі години: ПН-ПТ: 9 — 18 | СБ: 10 — 16
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд