RB.UA Telegram
Об RB.UA
 

Інтернет-магазин окулярів Ray-Ban в Україні — RB.UAЯкщо ви чули хороші відгуки про якийсь інтернет-магазин окулярів Ray-Ban в Україні — це, майже напевно, про нас — іншого схожого магазину просто немає В)

Ми — єдиний спеціалізований інтернет-магазин виключно окулярів Ray-Ban. Тільки оригінальні окуляри Ray-Ban. Лише офіційно ввезених до України. Іншого такого магазину в Україні немає.

Ми фанати окулярів Ray-Ban! Ми знаємо про них майже все та прагнемо знати ще більше. Ми уважно стежимо за новими лінзами, окулярами, останніми технологіями виробництва та всім, що пов'язане з брендом Ray-Ban. Можна сміливо сказати, що ніхто в Україні (це як мінімум) не любить Ray-Ban так, як ми!

Всі окуляри, які ви бачите на нашому сайті є в наявності. Вони є не десь там, незрозуміло де. Вони можуть бути доставлені або відправлені до вас сьогодні на примірку. Більше того, не обмежуйте себе, виберіть багато моделей, які вам подобаються і ми привеземо їх на вибір по Києву. Або ж виберіть 2 моделі і ми надішлемо їх до вас на вибір в будь-яке інше місто України. Все це абсолютно безкоштовно.Це може бути будь-хто, але тільки не консультант RB.UA


Всі новинки, моделі з колекцій майбутнього року, з'являються спочатку у нас, і лише через деякий час — в інших магазинах. Найактуальнішу інформацію про окуляри Ray-Ban ви можете дізнатися лише у нашому магазині.

Купляти у нас зручно і приємно. Так само приємно, як потім носити окуляри Ray-Ban, придбані в нашому магазині. Спробуйте!
Приблизно така посмішка залишається на обличчі покупця RB.UA
Подарункові сертифікати
Сертификат Ray-Ban на 2500 грн.
Сертификат Ray-Ban на 3000 грн.
Сертификат Ray-Ban на 3500 грн.
Сертификат Ray-Ban на 4000 грн.
Сертификат Ray-Ban на 5000 грн.
Оправи Ray-Ban | Угода користувача | Політика конфіденційності | Приймаємо до оплати

©2011—2024 | RB.UA — оригінальні сонцезахисні окуляри Ray-Ban (Рей Бен, Rayban) | Маєте запитання? Пишіть: mail@rb.ua
Робочі години: ПН-ПТ: 9—18:00 | СБ: 10—16
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд