RB.UA Telegram
Історія легендарного бренду Ray-Ban

Історія легендарного бренду Ray-Ban


Бере початок наприкінці 20х років минулого століття. Авіаційна промисловість швидко розвивалася. У 1927 році пілот Лінденберг здійснив перший переліт через Атлантичний океан на моноплані The Spirit of St. Louis. Розвинені країни активно вкладали кошти у розвиток військової авіації. Відкрилися комерційні авіалінії і незабаром небеса заповнилися крилатими машинами.

Але там там залишалися проблеми. Однією з найсерйознішою проблемою став блиск - яскравий блиск, що засліплює очі пілотів. Це було так болісно, ​​що у пілотів американської армії з'являлася нудота і біль голови.


Baush & Lomb – Anti-Glare – Ray-Ban


У 1929 році лейтенант Джон Мак-Креді з ВПС США звернувся до компанії «Baush & Lomb» з проханням розробити захисні окуляри, які б охороняли очі від блиску, так, щоб пілот ясно і чітко міг бачити навколишній простір. Вчені фахівці компанії прийняли виклик і розпочали дослідження світлових ефектів та впливу на зір сильних джерел світла.

Компанія, яка вже тоді була лідером в галузі оптики, зуміла розробити скляну оптичну лінзу, здатну затримувати значну частину видимого світла, зберігаючи можливість чіткого огляду. В результаті були створені окуляри із зеленими лінзами, що відбивають, які затримували ультрафіолетові та інфрачервоні промені і забезпечували високу чіткість зору. Ці лінзи зеленого кольору отримали назву Anti-Glare.

Пілоти військово-повітряних сил США нарешті отримали захисні окуляри, здатні не тільки позбавити їх очі від сліпучого блиску, але також і послужити перепоною для інфрачервоного та ультрафіолетового випромінювання.

У 1936 році компанія Baush & Lomb ознайомила потенційних споживачів з першою, призначеною для серійного виробництва, моделлю сонцезахисних окулярів, що отримала назву Anti-Glare. Вони мали пластмасову оправу і коштували 3,75 долара США за пару - у 15 разів дорожчі за інші сонцезахисні окуляри, які були тоді на ринку. У 1937 році «Baush & Lomb» організувала власне дослідження можливостей широкого збуту свого виробу.

Першим кроком до завоювання популярності стала зміна назви з Anti-Glare на Ray-Ban. Ця торгова назва була зареєстрована в Бюро патентів та торгових найменувань США у 1937 році. Через два місяці реклама сонцезахисних окулярів «Ray-Ban(R)» з'явилася на сторінках газет і журналів.

Другим кроком став випуск великих сонячних окулярів Large Metal – вони нагадували ті, що носили авіатори. Модель для професійних пілотів Large Metal протягом сімдесяти років залишається в строю, користуючись незмінною довірою авіаторів усіх рангів.

На початку 40х років компанія направила значну частину своїх виробничих та науково-дослідних ресурсів на потреби оборони. Але одна з розробок знайшла застосування і на ринку сонцезахисних окулярів – це були лінзи з дзеркальним градієнтним покриттям.

Окуляри Large Metal із градієнтним дзеркальним покриттям уперше надійшли у продаж у 1948 році. Сьогодні ця технологія використовується в окулярах для водіїв Ray-Ban Driving Glass B-15 TGM(TM).

У 1952 відбувся справжній переворот в історії розвитку сонцезахисних окулярів: компанія Baush & Lomb розробила нейтральні лінзи зі значним коефіцієнтом світлопоглинання, які могли знайти широке застосування. Цим новим лінзам зеленого відтінку, що пропускали 15% видимого світла, було названо Ray-Ban G-15(R). І досі вони залишаються найпопулярнішими.

У повоєнні 50-ті, коли слава і вплив Голівуду стали набувати загальносвітового характеру, а В'єтнамський синдром з його антимілітарним духом освоювався поки що французами, з'явилася знаменита модель Wayfarer, що започаткувала світову славу Ray-Ban. Модель набула популярності за межами вузького професійного кола пілотів, знайшовши масу шанувальників серед голлівудських кінозірок.

Окуляри Ray-Ban стали зразком якості та модного дизайну при збереженні власного неповторного стилю і традицій. Контроль якості окулярів, мабуть, може конкурувати з будь-яким сучасним італійським брендом. Недарма нині виробництвом окулярів марки Ray-Ban займається гігант очкової оптики італійський концерн Luxottica Group. Щороку у світі понад 10 мільйонів людей віддають перевагу очкам під маркою Ray-Ban, що нев'яне.


Історія Ray-Ban



Значні події історії Ray-Ban


Сонцезахисні окуляри Ray-Ban були першими, створеними для армії США в 1929 року. Ці окуляри нового типу здатні були захистити очі пілотів від яскравого світла на великих висотах і в той же час забезпечували хорошу видимість та коректну перенесення кольорів.

1936: Сонцезахисні окуляри Ray-Ban, відомі тоді як антибликові, представлені широкому загалу. Перша модель є пластиковою оправою «авіаційної» форми.

1937: Торгова марка Ray-Ban зареєстрована та вперше з'являється в рекламних оголошеннях.

1952: Випущені окуляри у стилі Wayfarer. Завдяки простим чітким лініям та зручності окуляри Wayfarer моментально стають класикою.

1961: Ставши лідером на ринку, Ray-Ban розпочинає тривалу співпрацю з Голлівудом, домагаючись демонстрації своєї продукції у фільмі «Сніданок у Тіффані», в якому Одрі Хепберн з'являється в окулярах колекції Wayfarer.

1960-ті: Випущено серії Olympian I та II, а також Balorama.

1980 Перший випуск сімейства Wings. Новий революційний стиль бренду: модель унісекс, що поєднує зручність Aviator з монолінзою, що вперше з'явилася, надає окулярам футуристичний вигляд, і до цього дня не вийшла з моди. 1999: Luxottica Group купує бренд Ray-Ban.

2003: Перше розширення лінії – випуск колекцій Ophthalmic та Junior.

2004: Випуск колекції Junior Ophthalmic.

2017: Компанія Essilor об'єднується із компанією-виробником окулярів Ray-Ban - Luxottica.

Останні технічні новинки Ray-Ban


Лінзи Ray-Ban RB-50™ є новітньою розробкою технології дзеркальних фотохромних лінз. У нормальних умовах їхня здатність до світлопоглинання становить 80-90%. В екстремальних умовах – при знижених температурах та значній інтенсивності сліпучого очі світла – світлопоглинання сягає 92%.

Лінзи Ray-Ban RB-50 Ultra, які відкрили нову еру, захисті зору від сліпучого світла. Вони дають практично повний захист від поляризованого концентрованого світла - плям світла, що світять, відбитого від поверхні снігу або води.

Скло RB-50 Ultra поєднує в собі переваги скла RB-50 зі здатністю поглинання поляризованого світла. Поглинання поляризованого світла неймовірне – до 99,97%. Майбутнє лінз Ray-Ban стане продовженням історії технологічних успіхів, подальшого покращення якості та не старіючого стилю, що послужить гарантією того, що вони надалі залишатимуться світовим лідером.


Найкращі у світі сонцезахисні окуляри


Таке стверджувати не може ніхто з інших виробників сонцезахисних окулярів. Ray-Ban може дозволити собі стверджувати це, спираючись на своє лідируюче становище в галузі технології, чудової якості продукції, а також відданості спільній ідеї та таланту своїх співробітників.

Марка Ray-Ban заслужено здобула популярність по всьому світу завдяки своїм відмінним оптичним властивостям, якості та стилю, що не змінюється. Це одна з тих назв, що асоціюються з чудовою якістю та незрівнянною ефективністю, виробленими у півстолітній невпинній боротьбі за лідерство у галузі технології.

Ось чому компанія «Baush & Lomb» розпочала свій шлях, встановлюючи найвищі стандарти та перевершуючи їх. Вона продовжує робити це і сьогодні, вкладаючи все нову і нову цеглу в будівлю успіху сонцезахисних окулярів Ray-Ban.

Также интересно почитать:


Ray-Ban Clubmaster: жесткий бизнес и сладкий джаз
Линза Ray-Ban G-15: натуральнее, чем природа
Карбоновые оправы Ray-Ban: гордый пластик
Ray-Ban Wayfarer: путешествие длинною в жизнь
Линза Ray-Ban B-15: боже, храни контраст!
Оправы Ray-Ban из алюминия: первый металл Земли
Поляризационная линза Ray-Ban: скажи бликам НЕТ
Ray-Ban Jackie Ohh: мода в одном вздохе
Линза Ray-Ban Light Adaptive: хорошо быть хамелеоном
Титановые оправы Ray-Ban: неистовая сила мифа
Ray-Ban Olympian: зависть богов
Ray-Ban Cats: кыш-брысь-мяу
Линзы Ray-Ban: история из минерального стекла
Стальные оправы Ray-Ban: классика жанра
Ray-Ban Signet: Голливуд за семью печатями
Линзы Ray-Ban P3 и P3 Plus: больше, чем поляризация
Оправы Ray-Ban Liteforce из авиационного термопластика: улётней не придумаешь!
Ray-Ban Laramie: из Вайоминга c любовью
Ray-Ban Balorama: слаженность действий
Линзы Ray-Ban: под защитой поликарбоната
Линза Ray-Ban ChroMax: молниеносная цветоселекция
Оправы Ray-Ban LightRay: легче легкого
Модель Shooter: страх и ненависть от Ray-Ban
Линза Ray-Ban Ambermatic: тёплый янтарный свет
Ray-Ban: оригинал vs. подделка
Оправы Ray-Ban – образец стиля и долговечности
Ray-Ban Outdoorsman: жизнь, полная странствий
Линзы Ray-Ban: типы и степени затемнения
Ray-Ban Vagabond: сладостное безделье
Ray-Ban Round Metal: рожденные в шестидесятых
Линзы Ray-Ban Diamond Hard: крепче крепкого
Зеркальная линза Ray-Ban G-31: экстремальный хром
Линзы Mirror: Ray-Ban в Зазеркалье
Ray-Ban Highstreet: культ урбанизированных улиц
Стеклянные линзы Ray-Ban: как рождаются легенды
Ray-Ban Caribbean: как ром, только лучше
Ray-Ban Caravan: приключения начинаются
Очки Ray-Ban Folding: раскладушка — это модно
Ray-Ban Flip Out: когда много не бывает
Ray-Ban Kids and Junior: детские шалости
Полипропионатовые оправы Ray-Ban: химия в помощь
Ray-Ban Predator: инопланетные гости
Линза RB-50 от Ray-Ban: знатный юбиляр
Линзы Ray-Ban RB-3: послание в бутылке
Ray-Ban Meteor: дожди падающих звезд
Ray-Ban Erika: пластик бывает женственным
Оправы MemoRay от Ray-Ban: «незабываемые» очки
Новинки Ray-Ban 2014: никогда не скрывай то, из чего ты сделан
Ray-Ban Dylan: зал славы рок-н-ролла
Ray-Ban Emma: очки с эмоцией
Бойцы невидимого фронта Ray-Ban: защита от ультрафиолета
Билеты в лето или Самые летние модели Ray-Ban В)
Ray-Ban Andy: нарисовать томатный суп
Рекламная кампания Ray-Ban Never Hide Rare Prints: редко, но метко
Ray-Ban Fast and Furious: жизнь на скорости
Ray-Ban Cockpit: летчик «младший»
Wayfarer Surf Up: алоха от Ray-Ban
Личности Ray-Ban: Марк Селиджер
Кожаные оправы Ray-Ban: да простит нас Гринпис
Ray-Ban Active Lifestyle: быстрее, выше, сильнее
Ray-Ban Aviator: первым делом самолёты
История компании Bausch&Lomb
Ray-Ban Legends: что сегодня жизнь – завтра уже легенда
Рекламная кампания Never Hide 2008: Ray-Ban уходят в ч/б
Ray-Ban Justin: НЕбибер
Ray-Ban Brad: замахнуться на Анжелину Джоли
11 фактов о Ray-Ban, которые вы не знали
Ray-Ban: история всемирно известного и быстро раскупаемого бренда
5 веских причин носить солнцезащитные очки зимой
История одного путешественника в Ray-Ban Wayfarer
Про линзы Ray-Ban
Очки Ray-Ban 2017 года: что нового?
Новинки Ray-Ban 2019!
Подарункові сертифікати
Сертифікат Ray-Ban на 4000 грн.
Сертифікат Ray-Ban на 5000 грн.
Сертифікат Ray-Ban на 7000 грн.
Сертифікат Ray-Ban на 10000 грн.
Оправи Ray-Ban | Угода користувача | Політика конфіденційності | Приймаємо до оплати VisaMastercardMopoPayGooglePay

©2011—2024 | RB.UA — оригінальні сонцезахисні окуляри Ray-Ban (Рей Бен, Rayban) | Маєте запитання? Пишіть: mail@rb.ua
Робочі години: ПН-ПТ: 9 — 18 | СБ: 10 — 16
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд