У нашому блозі ми постійно ділимося з Вами цікавими, новинами, фактами, курйозами та вирізками з історії компанії, яка вважається однією з найкращих у світі з виробництва окулярів - компанія з гучним і так добре нам відомим ім'ям – Ray-Ban.
Але, сьогодні ми поповнюємо нашу рубрику, цікавими розповідями та фотозвітами наших покупців. Таким чином, ми хочемо об'єднати натхненні історії, яскраві емоції та світлі посмішки кожного з Вас у щось більше, не оминаючи жодної цікавої розповіді. Адже у кожного з нас цілий всесвіт, унікальних історій де, так чи інакше, відіграють важливу роль ті речі, які ми любимо, цінуємо і які, до того ж, підкреслюють нашу індивідуальність.
Всі ми чудово розуміємо, що головні речі, що створюються з тонких і практично непомітних деталей. І важливу роль відіграють у цьому аксесуари.
Безумовно, з усього розмаїття асортименту, що є в компанії, лідирує модель Wayfarer. Ця модель відома у всьому світі. Вона стала вірним супутником тих, хто любить свободу та подорожі. Дивовижна робота талановитого майстра Раймонда Стиджімена (Raymond Stegeman), з легкої руки якого, ще далекого 1952 року, був створений цей шедевр, є і досі однією з найпопулярніших моделей у світі (повна історія Ray-Ban Wayfarer тут).
Серед наших покупців величезна кількість цікавих людей. Мандрівників і мандрівників - пізнають навколишній світ і світ у собі. Це сильні, вольові люди, які готові викликати собі й навколишній світ, не чекаючи завтрашнього дня.
Одна з таких захоплюючих історій, яка власне кажучи, і триває, і донині, Михайло Соха.
Чотири місяці тому він, зібрав всю свою силу волі і, купив квиток, лише в один кінець до столиці північного В'єтнаму - Ханой, з чого і почався його великий шлях навколо світу. До цього часу він уже проїхав на своєму байку понад 10 тис. кілометрів, підкоривши три країни Південно-Східної Азії: В'єтнам, Лаос та Камбоджа. Позаду безмежна кількість історій, переживань та захоплених моментів. Переїзд через кордони, місцеві звичаї, покупка мотоцикла, лікарні, поліція. Все те, що нас так жадібно змушує, сидіти вдома у своїй зоні комфорту. Адже там зовсім невідома небезпека. Але, і на противагу зовсім, неосяжний чарівний інший світ, - світ природи, і теплоти людських сердець.