RB.UA Telegram
Оправи Ray-Ban – зразок стилю та довговічності

Оправи Ray-Ban – зразок стилю та довговічності


Хоча головною деталлю сонцезахисних окулярів є лінзи, оправа також відіграє надзвичайно важливу роль, забезпечуючи зручність, надійність та витриманість стилю.

Параметри пластикових оправ Ray-Ban

Пластикові оправи Ray-Ban сконструйовані таким чином, щоб максимально підвищити гостроту зору та зручність при збереженні витриманості стилю.

Постійна естетичність стилю

Пластикові оправи Ray-Ban розраховані на багаторічну службу. Тому вони є зразком ретельно продуманого стилю. Модель Wayfarer залишається лідером у світі моди протягом більш ніж 30 років.

Красива обробка

Пластикові оправи Ray-Ban піддаються поліруванню в барабані (галтівці) протягом 5-10 днів, що гарантує тривале збереження гладкої, приємної на дотик поверхні.

Легкість припасування

Для збереження форми завушників окуляри забезпечені металевими осердями. Це також полегшує підбір окулярів фахівцеві-оптику.

Легкість

Навантаження від окулярів Ray-Ban розподіляється рівномірно і за умови ретельного підбору їх можна носити годинами – при цьому з боків носа не з'являться неприємні червоні відбитки.

Довговічність

В ході виготовлення, пластикові оправи Ray-Ban, піддаються двадцяти різних видів випробуваннь. Групи виробничого контролю проводять ретельну перевірку довговічності лінз, гвинтів, петель, декоративних елементів, перевіряють здатність зберігати задану форму, витримувати вплив високих і низьких температур. Також проводиться випробування падаючим вантажем (кулькою). Після завершення процесу виготовлення проводиться фінальна перевірка.

Належне припасування

Пластикові оправи Ray-Ban розраховані на антропометричні розміри середньої людини. У більшості випадків покупець може знайти готові окуляри, які не вимагають додаткового припасування. Однак, за потреби, спеціаліст-оптик може легко зробити підгонку оправи.

Функціональність

Значні зусилля були спрямовані на те, щоб досягти надійного функціонування всіх частин оправ Ray-Ban.

Переваги металевих оправ Ray-Ban


При виготовленні металевих оправ Ray-Ban використовуються найбільш сучасні технології, професійний досвід фахівців компанії у поєднанні з увагою, що приділяється всім етапам виробництва.

Неминуча естетичність стилю

Металеві оправи Ray-Ban розраховані на багаторічне життя як з точки зору збереження їх робочих характеристик, так і з точки зору моди. Модель Classic Metal, випуск якої триває й донині, зберігає незмінним свій «авіаційний» стиль протягом ось уже більш як 50 років.

Легкість припасування

Зручність та збалансованість металевих оправ Ray-Ban досягається завдяки можливості регулювання положення опорних пластинок і дужок.

Легкість

Окуляри Ray-Ban у металевій оправі настільки легкі, що їх можна носити годинами - при цьому на переносиці не з'являться неприємні червоні відбитки.

Стійкість до корозії

Металеві оправи мають нікелеве гальванічне покриття для захисту від корозії. Збільшенню корозійної стійкості також сприяє покриття передньої частини оправи шаром золота (24 карата) або чорним оксидом хрому – це покриття відіграє також естетичну роль, надаючи оправі гарний блиск, що не темніє. Матеріал дужок поєднує в собі високу пластичність, це важливо для припасування, і твердість, що підвищує зносостійкість.

Довговічність

На всіх етапах виготовлення, металеві оправи Ray-Ban, піддаються перевірці якості. Одним з етапів є перевірка якості гальванічного покриття на відсутність дефектів та гладкість. Оправи контролюються так само ретельно, як ювелірні вироби – проводиться перевірка на наявність подряпин, кратерів та сколів покриття. Перевірці піддається також якість складання. В ході остаточної перевірки контролюються функціональні властивості та якість обробки поверхні оправ. Гарантується відсутність дефектів протягом одного року.

Забезпечення якості при виробництві окулярів Ray-Ban


Компанія "Luxottica Group" докладає всіх зусиль, щоб сонцезахисні окуляри, що випускаються нею, були абсолютно бездоганними. Для цього компанія застосовує добре продумані процедури контролю якості складання та обробки поверхні окулярів Ray-Ban.

Контроль розробки нових моделей


При розробці кожної нової моделі сонцезахисних окулярів проводиться оцінка їх функціональних характеристик, зручності та довговічності. Прототипи виробу піддаються перевірці та доопрацюванні доти, доки вони не задовольнять найвищі вимоги до якості.

Наприклад, кожна нова пластикова оправа піддається інтенсивній перевірці на стійкість до впливу атмосферно-кліматичних факторів, включаючи високі та низькі температури та високу вологість, що відтворюють найсуворіші природні умови.

У ході перевірки на міцність та гнучкість деталей завушника, окуляри розкриваються та знову складаються до тисячі разів, щоб перевірити надійність петель.

Матеріал, з якого виготовлені окуляри, піддається перевірці на стійкість до дії косметичних засобів, а також на токсичність та здатність викликати алергічні реакції та подразнення шкіри.

Для перевірки корозійної стійкості оправи на кілька днів поміщаються до камери, де зазнають впливу розчинів солей.

На завершення, зразки поміщаються в пристрій для перевірки на світломіцність (фейдометр) - необхідно переконатися в тому, що їхній матеріал не знебарвлюватиметься з часом.

Контроль якості продукції постачальників


Компанія має в своєму розпорядженні спеціальний відділ, який займається пошуком постачальників високоякісної сировини та встановленням з ними ділових відносин. Потенційні постачальники компанії "Luxottica Group" проходять ретельну перевірку відповідності технологіям і матеріалів, що застосовуються ними, найсуворішим вимогам стандартів.

Відділ також контролює якість всіх сировинних матеріалів, що використовуються у виробництві пластикових оправ Ray-Ban. При цьому контролюється світломіцність та усадка, колірні характеристики, а також точність витримування розмірів, які повинні точно відповідати кресленням.

Контроль якості під час виробництва


Всі співробітники компанії, які безпосередньо беруть участь у виготовленні пластикових оправ, проходять навчання за програмою «Ray-Ban Total Quality».

Службовці постійно спостерігають за ходом виробничих операцій, при необхідності вносячи поправки, що гарантує виконання найжорсткіших вимог.

Інспектори компанії, переходячи від одного робочого місця до іншого, також контролюють хід виробництва та стежать за тим, щоб усі робітники точно виконували процедури контролю якості, розроблені для окулярів Ray-Ban. Крім того, компанія застосовує новітні методи статистичного контролю процесів для перевірки точності роботи обладнання з числовим програмним управлінням та дотримання заданих допусків під час обробки.

Перевірка готової продукції


Після остаточного оздоблення проводиться стовідсоткова перевірка виробів на відповідність вимогам до якості збирання та обробки поверхні.

Кожна оправа перевіряється на наявність видимих ​​оком дефектів: подряпин, вм'ятин, задирок та інших слідів обробки.

Контролери перевіряють надійність кріплення скла, дотримання заданих розмірів дужок, передньої частини оправи, а також кутів вигину дужок.

Такий пильний контроль дозволяє зменшити кількість дефектів до мінімуму і гарантує, що оправи Ray-Ban – найнадійніші оправи у світі.

Также интересно почитать:


Ray-Ban Clubmaster: жесткий бизнес и сладкий джаз
Линза Ray-Ban G-15: натуральнее, чем природа
Карбоновые оправы Ray-Ban: гордый пластик
Ray-Ban Wayfarer: путешествие длинною в жизнь
Линза Ray-Ban B-15: боже, храни контраст!
Оправы Ray-Ban из алюминия: первый металл Земли
Поляризационная линза Ray-Ban: скажи бликам НЕТ
Ray-Ban Jackie Ohh: мода в одном вздохе
Линза Ray-Ban Light Adaptive: хорошо быть хамелеоном
Титановые оправы Ray-Ban: неистовая сила мифа
Ray-Ban Olympian: зависть богов
Ray-Ban Cats: кыш-брысь-мяу
Линзы Ray-Ban: история из минерального стекла
Стальные оправы Ray-Ban: классика жанра
Ray-Ban Signet: Голливуд за семью печатями
Линзы Ray-Ban P3 и P3 Plus: больше, чем поляризация
Оправы Ray-Ban Liteforce из авиационного термопластика: улётней не придумаешь!
Ray-Ban Laramie: из Вайоминга c любовью
Ray-Ban Balorama: слаженность действий
Линзы Ray-Ban: под защитой поликарбоната
Линза Ray-Ban ChroMax: молниеносная цветоселекция
Оправы Ray-Ban LightRay: легче легкого
Модель Shooter: страх и ненависть от Ray-Ban
Линза Ray-Ban Ambermatic: тёплый янтарный свет
Ray-Ban: оригинал vs. подделка
История легендарного бренда Ray-Ban
Ray-Ban Outdoorsman: жизнь, полная странствий
Линзы Ray-Ban: типы и степени затемнения
Ray-Ban Vagabond: сладостное безделье
Ray-Ban Round Metal: рожденные в шестидесятых
Линзы Ray-Ban Diamond Hard: крепче крепкого
Зеркальная линза Ray-Ban G-31: экстремальный хром
Линзы Mirror: Ray-Ban в Зазеркалье
Ray-Ban Highstreet: культ урбанизированных улиц
Стеклянные линзы Ray-Ban: как рождаются легенды
Ray-Ban Caribbean: как ром, только лучше
Ray-Ban Caravan: приключения начинаются
Очки Ray-Ban Folding: раскладушка — это модно
Ray-Ban Flip Out: когда много не бывает
Ray-Ban Kids and Junior: детские шалости
Полипропионатовые оправы Ray-Ban: химия в помощь
Ray-Ban Predator: инопланетные гости
Линза RB-50 от Ray-Ban: знатный юбиляр
Линзы Ray-Ban RB-3: послание в бутылке
Ray-Ban Meteor: дожди падающих звезд
Ray-Ban Erika: пластик бывает женственным
Оправы MemoRay от Ray-Ban: «незабываемые» очки
Новинки Ray-Ban 2014: никогда не скрывай то, из чего ты сделан
Ray-Ban Dylan: зал славы рок-н-ролла
Ray-Ban Emma: очки с эмоцией
Бойцы невидимого фронта Ray-Ban: защита от ультрафиолета
Билеты в лето или Самые летние модели Ray-Ban В)
Ray-Ban Andy: нарисовать томатный суп
Рекламная кампания Ray-Ban Never Hide Rare Prints: редко, но метко
Ray-Ban Fast and Furious: жизнь на скорости
Ray-Ban Cockpit: летчик «младший»
Wayfarer Surf Up: алоха от Ray-Ban
Личности Ray-Ban: Марк Селиджер
Кожаные оправы Ray-Ban: да простит нас Гринпис
Ray-Ban Active Lifestyle: быстрее, выше, сильнее
Ray-Ban Aviator: первым делом самолёты
История компании Bausch&Lomb
Ray-Ban Legends: что сегодня жизнь – завтра уже легенда
Рекламная кампания Never Hide 2008: Ray-Ban уходят в ч/б
Ray-Ban Justin: НЕбибер
Ray-Ban Brad: замахнуться на Анжелину Джоли
11 фактов о Ray-Ban, которые вы не знали
Ray-Ban: история всемирно известного и быстро раскупаемого бренда
5 веских причин носить солнцезащитные очки зимой
История одного путешественника в Ray-Ban Wayfarer
Про линзы Ray-Ban
Очки Ray-Ban 2017 года: что нового?
Новинки Ray-Ban 2019!
Подарункові сертифікати
Сертификат Ray-Ban на 2500 грн.
Сертификат Ray-Ban на 3000 грн.
Сертификат Ray-Ban на 3500 грн.
Сертификат Ray-Ban на 4000 грн.
Сертификат Ray-Ban на 5000 грн.
Оправи Ray-Ban | Угода користувача | Політика конфіденційності | Приймаємо до оплати

©2011—2024 | RB.UA — оригінальні сонцезахисні окуляри Ray-Ban (Рей Бен, Rayban) | Маєте запитання? Пишіть: mail@rb.ua
Робочі години: ПН-ПТ: 9—18:00 | СБ: 10—16
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд