RB.UA Telegram
Ray-Ban: оригінал vs. підробка

Чим відрізняються оригінальні Ray-Ban від підробки?Ми офіційний продавець Ray-Ban, перевірте на офіційному сайті (дивіться м. Київ)


Обережно, підробки


Для того, щоб перевірити, що магазин, що вас цікавить, продає оригінал — для початку знайдіть його в списку на офіційному сайті. Щоб побачити там нас, виберіть місто Київ і пройдіться по списку. Перевірка інтернет-магазинів через форму на сайті не працює для України поки що ((

Список тих, хто продає підробки Ray-Ban в Україні:
- 2glaza.com.ua | nofake.ua | rb-ink.com.ua | raybanco.com.ua | rayban-ukraine.com.ua | ohmyglasses.com.ua | rayban-store.com.ua | o4ki.kiev.ua | glasses.ua | sun-glasses.com.ua | raybans.pro | myglass.in.ua | glasses.dp.ua | itstime.com.ua | rb.topaccessories.com.ua | glasses.if.ua | glasses.kh.ua
- також в instagram в Україні немає жодного спеціалізованого магазину, який продає тільки оригінальний Ray-Ban
- також, на жаль, дуже багато підробок на shafa.ua, prom.ua, olx.ua
- також, на превеликий жаль, час від часу їх можна знайти на касті та розетці. Так багато статей написано про оригінальні і підроблені рейбани, що ми спочатку подумали було просто розмістити на сайті одну з них. Але ознайомившись із великою їх кількістю зрозуміли, що так добре, як нам хотілося б, не описав ніхто. Все, що ви прочитаєте написано авторами сайту rb.ua тільки для своїх дорогих клієнтів.

Оригінал та підробка


Теореми та аксіоми оригінальності


Отже, почнемо. По-перше, давайте відразу відзначимо кілька важливих моментів:

1. Існують підробки по 100 та по 1000 гривень (і навіть 3500 грн). У них справді різна якість. Це зовсім не означає, що якщо ви купили очки за 2500 гривень, то у вас дуже вже якісна підробка. І не треба забувати, що в кращому разі це лише дорога підробка.

2. Майже не існує (виняток — стокові моделі, 2013-2018 років випуску, які повністю розпродаються) оригінальних окулярів Ray-Ban із ціною менше 3000 грн. Якщо вам під виглядом справжніх продають рейбани за 1000-2500 грн ("тільки сьогодні, -75%") - не парьтесь, вам підло "парять" підробку. 3. Ніде і ніколи не буває -70% і тим більше -90% на оригінальні окуляри Ray-Ban. Ніде та ніколи. Ще раз, ніде та ніколи. Супер-супер рідко у виняткових випадках і магазинах може нетривалий час бути -50%, і то, найімовірніше, лише на колекції минулих років.

4. Декому здається, що "нема чого переплачувати" за справжні Ray-Ban'и. Можна обійтися деякими окулярами, які формою як оригінали, тільки в 5-20 разів дешевше. Так ось. Переплачувати є навіщо. Справжні окуляри того варті. Це скаже будь-хто, хто хоч кілька місяців ходив у оригіналах і потім хоч пару годин промучався в копії. Все пізнається в порівнянні. Якість Ray-Ban — теж. 5. Багато рейбаноманів ділять окуляри так: є справжні Ray-Ban, вони зроблені в Італії (найзатятіші фани все ще вважають, що окуляри робляться в США, але так було лише до 1999 року); і є підробки, вони зроблені у Китаї. Це не зовсім так. Точнісінько можна сказати, що всі підробки робляться в Китаї, це так. Але! Важливий момент! І оригінальні рейбани теж можуть робитись у Китаї. Так, у Люксотики (не плутати з українською мережею оптик Люксоптикою), італійської компанії, якій належить бренд Ray-Ban (а також Oakley та багато інших), є новий сучасний завод у Китаї і дуже популярні моделі виготовляються і там теж. Важливо розуміти, якщо якась модель виробляється в Італії, значить вона виробляється тільки там, а якщо якась модель виробляється в Китаї — значить, окуляри цієї моделі по всьому світу продаються будучи виробленими в Китаї (правда буває таке, що при запуску нової колекції або серії окуляри виробляються в Італії, а пізніше виробництво переноситься до Китаю). І все ж таки Ray-Ban один. Якість одна. Країни виробництва різні.

Як дізнатися, де зроблені саме ваші рейбени? Просто: подивитися на праву дужку окулярів. Якщо там написано "Made in Italy" (або Hand made in Italy для багатьох моделей Original Wayfarer), то окуляри зроблені в Італії. Якщо такої фрази немає, значить не в Італії. Також важливо: на найоригінальніших рейбанах фрази Made in China ви не знайдете. Цю ж фразу можна подивитися на білій етикетці на коробочці з окулярами, якщо така етикетка є). 6. У багатьох склалася думка, що у справжніх рейбанів лінзи можуть бути лише зі скла. Це не зовсім так. Зазначимо, що у всіх Авіаторів (серія RB3025) та всіх Вейфарерів (RB2140 та RB2132) лінзи ТІЛЬКИ з мінерального скла, в інших моделей лінзи можуть бути як зі скла, так і з полікарбонату. У кожного матеріалу є свої переваги та недоліки. Скло — важче і при ударі може розламуватись і кришитися, зате менш піддається дряпанню. Полікарбонат (або APX - покращений полікарбонат) — легше скла, при ударі може згинатися, повертаючись в початковий стан, зате легше дряпається. Різні матеріали, різні властивості, оригінальні рейбани. Починаючи з 2017 року Ray-Banу деяких старих серій окулярів, у яких завжди були виключно скляні лінзи, почали випуск окулярів з лінзами з полікарбонату. Дивно, але це так. 7. Більше того, починаючи приблизно з 2016-18 року виробник почав замінювати скляні лінзи в однієї і тієї ж моделі окулярів на полікарбонатну (артикул окулярів при цьому залишився той самий). 8. Важливо запитати себе: "які моделі підробляють? чи підробляють всі моделі Ray-Ban?". Відповідь проста. Не всі моделі окулярів Ray-Ban підробляють в принципі. Підробляють лише супер-популярну серію Aviator і знакову для бренду Ray-Ban серію Wayfarer. Крім них — буквально ще лічені серії та моделі. Тому, якщо ви хочете собі Авіатори, так, будьте обережні. Але якщо ви шукаєте собі модель цього/наступного року, новинку, чи модель ну настільки своєрідну, що у вашому місті не знайдеться ще й 5 людей, які бажають носити такі незвичайні окуляри — розслабтеся, майже гарантовано таку модель окулярів підробляти ніхто не став. Варто зазначити, що у 2015-2017 роках з'явилися підробки та на менш популярні серії.

9. Наявність або відсутність горезвісного гравіювання букв RB на лівій лінзі абсолютно нічого не говорить про оригінальність окулярів, якщо гравіювання присутнє, або підробленості, якщо гравіювання немає (у всіх оригінальних серій з монолінзою гравіювання відсутнє, в той же час майже у всіх підробок гравіювання є )

10. З року в рік виробник змінює шрифти написів як на коробках, так і самих окулярах, також може змінюватися спосіб нанесення фарби на дужки, наприклад, так що не існує певного "оригінального шрифту". Коротке резюме:
— так, оригінальний Ray-Ban може бути зроблений у Китаї (як і в Японії, хоча це рідкісний випадок)
— так, гравіювання RB на лінзах є майже на всіх підробках
— і так, є деякі моделі оригінальних окулярів без гравіювання
— так, оригінальний Ray-Ban виробляється не тільки зі скляними лінзами. — ні, різні шрифти текстів на двох однакових моделях окулярів не означають, що одна з них підробка.

Так а як же відрізнити підробку від оригіналу?


Існує багато методів =) Найпростіший - купувати окуляри в магазині, який дорожить своїм ім'ям і в якому є широкий асортимент окулярів Ray-Ban. Це справді найпростіший і найнадійніший спосіб. Так, можливо ви переплатите за це "ім'я" 100-200 гривень, але будемо чесні, гарантія того варта. Цей метод — 100%-ний. Інші способи, якщо ви не експерт і не тримали в руках тисячі окулярів, як ми, наприклад, може дати збій. Так, все, що описано на десятках сайтів про відзнаки — це лише для заспокоєння себе, а не для визначення оригінальності окулярів.

Якщо вам все ж таки цікаво, знайте: у різних моделей окулярів (колекцій або серій) знаки оригінальності можуть відрізнятися.

Загальні відзнаки для всіх окулярів Рейбан:


— логотип Ray-Ban нанесений тільки на лівій лінзі (тут і далі - якщо ви дивитеся на окуляри спереду) — на краєчку правої лінзи є лазерне гравіювання букв RB (вона може бути на зовнішній стороні, і може бути на внутрішній, у чому різниця — ми не знаємо). Багато міфів складено з приводу цього гравіювання. Так, якщо її немає, найімовірніше у ваших руках підробка. Але якщо гравіювання є, це не означає, що все добре. У більшості підробок (або як із красиво називають "копій") таке гравіювання теж є. Відрізнити справжнє гравіювання від несправжнього може не так багато людей.

— на правій дужці з внутрішньої сторони нанесені (саме в такому порядку): артикул моделі (наприклад RB3025 001/3F), іноді (але не завжди) назва колекції (наприклад, для зазначеного перед цим артикула — Aviator Large Metal), розміри лінз і перенісся (наприклад, 58 [] 14), і нарешті - ступінь затемнення (наприклад, 2N). Це все. Нічого зайвого і лише такий обсяг інформації. Різниця може бути тільки в тому, чи нанесено назву колекції. Розмір дужки (125, 130, 135, 140 і т.д. — НЕ вказаний майже ні на одних оригінальних окулярах (але може бути вказаний на оправах Ray-Ban), натомість вказаний, на диво, на багатьох підробках). Додаток: у 2013-15 роках вийшли деякі моделі оригіналів з нанесеними розмірами дужки (наприклад, серія RB3479). Мда. Ну і плутанина. Після 2018 року майже на всіх окулярах є і довжина дужки. — на лівій дужці з внутрішньої сторони нанесено (або не нанесено, якщо модель зроблено не в Італії) слова Made in Italy (або як ми вже писали — Hand made in Italy для деяких Вейфарерів).

Авіатори та окуляри в металевій оправі


Додаткові відзнаки Авіаторів та більшості інших очок Ray-Ban з металевою оправою:

- логотипи RB на носових упорах

- відбиток RAY-BAN, а також розмірів лінз і перенісся (наприклад 58 [] 14) на внутрішній стороні перекладинки між лінзами.

Комплектація


Це про окуляри, але, крім них, є ще комплектація. Особливості такі:

- майже всі окуляри продаються в сіренькій коробочці (виняток - деякі нові моделі з колекції Youngster, Wayfarer Rare Prints, серія Ultra, всі карбонові моделі і ще кілька серій окулярів). Десь ми зустрічали "правильні" розміри (в сантиметрах) цих коробочок. Це все нісенітниця. Є три-п'ять видів таких коробочок і мають різні розміри. Залежить від того, які всередині окуляри. - всі, всі, всі без винятку окуляри комплектуються чохлами. Майже всі чохли – укріплені (армовані). Кольори можуть бути різні. Є маленькі чорні та коричневі (Aviator, Wayfarer та багато інших), чорні більше (для багатьох очок колекції Highstreet), сірі (титанові окуляри), бежеві шкіряні (серія ультра), коричневі шкіряні (деякі моделі Outdoorsman), чорні великі (деякі окуляри) Jackie Ohh і т.д.), червоні (вейфарери з принтами), чорні/коричневі маленькі (вейфарери, що складаються), сині різнокольорові (окуляри з нових колекцій Youngster), чорні "під карбон", маленькі і великі. Як бачите чохлів буває просто неймовірно багато різних.

- всі окуляри комплектуються фірмовою сірою (карбонові — чорною, лімітовані серії - червоною) серветкою з логотипом Ray-Ban. — у всіх окулярів у комплекті є книжечка, а деякі моделі — навіть дві чи три книжечки з різною корисною інформацією про самі окуляри, бренд Ray-Ban і т.д. (важливий момент — цю книжечку багато хто називає "міжнародною гарантією" або "сертифікатом оригінальності", але це лише інформаційні матеріали, не більше)

Так просто. Чи непросто? Ще раз і ще раз: всі або майже всі символи оригінальності можуть бути присутніми у супер-якісних виробах. У чому різниця? Різниця (крім ціни) у якості матеріалів оправи і лінз, всього навсього.

І останнє. Те, що вже писали. Найголовніша відмінність оригінальних окулярів — їхній продавець. Чесному магазину невигідно вас обманювати. Бажаємо вам оригінальних рейбанів та таких же вражень у них!

Также интересно почитать:


Ray-Ban Clubmaster: жесткий бизнес и сладкий джаз
Линза Ray-Ban G-15: натуральнее, чем природа
Карбоновые оправы Ray-Ban: гордый пластик
Ray-Ban Wayfarer: путешествие длинною в жизнь
Линза Ray-Ban B-15: боже, храни контраст!
Оправы Ray-Ban из алюминия: первый металл Земли
Поляризационная линза Ray-Ban: скажи бликам НЕТ
Ray-Ban Jackie Ohh: мода в одном вздохе
Линза Ray-Ban Light Adaptive: хорошо быть хамелеоном
Титановые оправы Ray-Ban: неистовая сила мифа
Ray-Ban Olympian: зависть богов
Ray-Ban Cats: кыш-брысь-мяу
Линзы Ray-Ban: история из минерального стекла
Стальные оправы Ray-Ban: классика жанра
Ray-Ban Signet: Голливуд за семью печатями
Линзы Ray-Ban P3 и P3 Plus: больше, чем поляризация
Оправы Ray-Ban Liteforce из авиационного термопластика: улётней не придумаешь!
Ray-Ban Laramie: из Вайоминга c любовью
Ray-Ban Balorama: слаженность действий
Линзы Ray-Ban: под защитой поликарбоната
Линза Ray-Ban ChroMax: молниеносная цветоселекция
Оправы Ray-Ban LightRay: легче легкого
Модель Shooter: страх и ненависть от Ray-Ban
Линза Ray-Ban Ambermatic: тёплый янтарный свет
Оправы Ray-Ban – образец стиля и долговечности
История легендарного бренда Ray-Ban
Ray-Ban Outdoorsman: жизнь, полная странствий
Линзы Ray-Ban: типы и степени затемнения
Ray-Ban Vagabond: сладостное безделье
Ray-Ban Round Metal: рожденные в шестидесятых
Линзы Ray-Ban Diamond Hard: крепче крепкого
Зеркальная линза Ray-Ban G-31: экстремальный хром
Линзы Mirror: Ray-Ban в Зазеркалье
Ray-Ban Highstreet: культ урбанизированных улиц
Стеклянные линзы Ray-Ban: как рождаются легенды
Ray-Ban Caribbean: как ром, только лучше
Ray-Ban Caravan: приключения начинаются
Очки Ray-Ban Folding: раскладушка — это модно
Ray-Ban Flip Out: когда много не бывает
Ray-Ban Kids and Junior: детские шалости
Полипропионатовые оправы Ray-Ban: химия в помощь
Ray-Ban Predator: инопланетные гости
Линза RB-50 от Ray-Ban: знатный юбиляр
Линзы Ray-Ban RB-3: послание в бутылке
Ray-Ban Meteor: дожди падающих звезд
Ray-Ban Erika: пластик бывает женственным
Оправы MemoRay от Ray-Ban: «незабываемые» очки
Новинки Ray-Ban 2014: никогда не скрывай то, из чего ты сделан
Ray-Ban Dylan: зал славы рок-н-ролла
Ray-Ban Emma: очки с эмоцией
Бойцы невидимого фронта Ray-Ban: защита от ультрафиолета
Билеты в лето или Самые летние модели Ray-Ban В)
Ray-Ban Andy: нарисовать томатный суп
Рекламная кампания Ray-Ban Never Hide Rare Prints: редко, но метко
Ray-Ban Fast and Furious: жизнь на скорости
Ray-Ban Cockpit: летчик «младший»
Wayfarer Surf Up: алоха от Ray-Ban
Личности Ray-Ban: Марк Селиджер
Кожаные оправы Ray-Ban: да простит нас Гринпис
Ray-Ban Active Lifestyle: быстрее, выше, сильнее
Ray-Ban Aviator: первым делом самолёты
История компании Bausch&Lomb
Ray-Ban Legends: что сегодня жизнь – завтра уже легенда
Рекламная кампания Never Hide 2008: Ray-Ban уходят в ч/б
Ray-Ban Justin: НЕбибер
Ray-Ban Brad: замахнуться на Анжелину Джоли
11 фактов о Ray-Ban, которые вы не знали
Ray-Ban: история всемирно известного и быстро раскупаемого бренда
5 веских причин носить солнцезащитные очки зимой
История одного путешественника в Ray-Ban Wayfarer
Про линзы Ray-Ban
Очки Ray-Ban 2017 года: что нового?
Новинки Ray-Ban 2019!
Подарункові сертифікати
Сертификат Ray-Ban на 2500 грн.
Сертификат Ray-Ban на 3000 грн.
Сертификат Ray-Ban на 3500 грн.
Сертификат Ray-Ban на 4000 грн.
Сертификат Ray-Ban на 5000 грн.
Оправи Ray-Ban | Угода користувача | Політика конфіденційності | Приймаємо до оплати

©2011—2024 | RB.UA — оригінальні сонцезахисні окуляри Ray-Ban (Рей Бен, Rayban) | Маєте запитання? Пишіть: mail@rb.ua
Робочі години: ПН-ПТ: 9—18:00 | СБ: 10—16
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд