Ray-Ban Emma: окуляри з емоцією
Сучасна мода зробила багато для того, щоб стати «унісекс»: жіночі штани та фраки, boyfriend джинси, безрозмірні футболки, чоловічий пірсинг. Більшість окулярів також однаково підходять як жінкам, так і чоловікам.
Вищезазначені причини ускладнюють виділення окулярів із виразними ознаками жіночності. Але в випадку з Emma це зробити легше легкого!
«Кішка, яка гуляє сама по собі»
Не посперечаєшся з тим, що Ray-Ban Emma — окуляри з сімейства котячих, адже їх зовнішні куточки грайливо підняті вгору. Історія цієї форми починається ще в далеких п’ятдесятих роках XX століття, коли її поява проголосила нову, жіночну еру сонцезахисних окулярів.
«Cat Eye» (котяче око) були створені в ім’я екстравагантності, вони акцентували увагу на очах і обличчі їх власниці. Додаткового блиску додавала модна на той час інкрустація бісером, камінчиками та блискітками.
У контексті теми «котячих очей» не можна не згадати фільм, що зірвав модний олімп сонцезахисних окулярів. Йдеться про «Сніданок у Тіффані» 1961 року, де героїня Одрі Хепберн не розлучається з подібними окулярами. Пізніше форму «Cat Eye» обирали такі діви, як Мерилін Монро, Барбара Віндзор, Діна Маноф, Дрю Беррімор, Скарлетт Йоханссон та Гвен Стефані.
Щодо назви моделі, в мережі є припущення, що вони отримали жіноче ім’я Емма на честь Емми Вотсон, яка зіграла Герміону Ґрейнджер у «Гаррі Поттері». Молода актриса зробила значний внесок у популяризацію бренду, адже від нав’язливих фанатів і фотографів вона ховалася в незмінних Ray-Ban Wayfarer.
Старовинний матеріал
Звернемо увагу на характеристики моделі. Оправа Емми зроблена з ацетату — полімерного термопластику, отриманого з целюлози шляхом хімічної обробки деревини, бавовни або вовни.
Цікаво, що оправи з ацетату — одні з найстаріших, вони з’явилися ще в 20-х роках XX століття. І не дивно, адже цей матеріал легкий, міцний, стійкий до пошкоджень, гнучкий до різних форм і кольорів.
Лінзи в Ray-Ban Emma — полікарбонатні, легші та міцніші до ударів, ніж їх скляні аналоги. У цій моделі вони обов’язково градієнтні (до речі, деякі оправи Емми — теж): колір від насиченого вгорі переходить до майже прозорого внизу лінз. Існують такі відтінки: нейтральний сірий, м’який коричневий, блакитний та світло-фіолетовий.
Ось така вона, Емма у виконанні всесвітньо відомого бренду Ray-Ban. Модель, яку ну аж ніяк не можна назвати унісекс. Адже своєю формою, ніжними відтінками лінз та оправи вона відкрито заявляє про свою жіночність!